Name Height High School
1 Wallace, Cason 6’04 Richardson
2 Morris, Arterio 6’04 Dallas Kimball
3 Black, Anthony 6’08 Duncanville
4 Arceneaux, Terrance 6’07 Beaumont United
5 Griffen, Rylan 6’05 Richardson
6 Ejifor, Zuby 6’08 Garland
7 Nunez, Austin 6’02 San Antonio Wagner
8 Haggerty, PJ 6’03 Crosby
9 Lindsay, Kyeron 6’08 Denton Guyer
10 Hausen, Brendan 6’04 Amarillo
11 Williams, Quion 6’05 Mansfield Legacy
12 Caldwell, Tyrone 6’04 Dallas Faith Family
13 Jennings, Robert 6’08 TACA Home School
14 Anamekwe, Alex 6’05 McKinney
15 Dort, Lee 6’10 Dallas Greenhill
16 Agarwal, Ryan 6’07 Coppell
17 Shelby, Noah 6’02 Dallas Greenhill
18 Muoneke, Dubem 6’05 Cypress Ranch
19 Walker, Brandon 6’07 Dallas Faith Family
20 Knight, BB 6’04 Katy Tompkins
21 Amboree, Cameron 6’01 Alvin Shadow Creek
22 McWright, Jesaiah 6’05 Cypress Falls
23 Gibson, Chauncey 6’06 Dallas Kimball
24 Chukwu, Charles 6’09 Katy Paetow
25 Brandon, Anariss 6’02 Converse Judson
26 Valencia, Jaret 6’08 Houston Legacy School
27 Thomas, Dion 6’08 Houston Legacy School
28 Jones, Shawn 6’05 Alvin Shadow Creek
29 White, Chancellor 6’05 Richmond Foster
30 Miller, Tajavis 6’04 Wolfforth Frenship
31 Woods, Damonze 6’06 Amarillo
32 Benigni, Austin 5’10 The Woodlands Christian
33 Williams, Kiante 6’10 Lubbock Estacado
34 Hornecker, Cade 7’00 Amarillo
35 Marshall, Chris 6’03 Fort Bend Marshall
36 Mason, Jordan 6’04 San Antonio Clark
37 Grandberry, Jourdyn 6’03 Richland High School
38 Sykes, Davion 6’07 Duncanville
39 Thirdkill, Jason 6’06 TACA Home School
40 Clayton, Trae 6’05 Dallas Kimball
41 Bradford, Sam 6’06 Baytown Goose Creek Memorial
42 Ramirez, Terrance 6’00 Grapevine
43 Powell, Caden 6’10 Waco Midway
44 Nettles, Jalen 6’05 Richland High School
45 Fields, Jackson 6’07 Fort Bend Elkins
46 Crockett, Cameron 6’06 Fort Bend Travis
47 Clark, Jason 6’07 Katy Tompkins
48 Johnson, TJ 6’05 Belton
49 Luster, CJ 6’03 TACA Home School
50 Miller, Trey 6’00 Tomball Concordia Lutheran
51 Santoro – Simmons, Donovan 6’08 Austin Westlake
52 Perkins, Chanse 6’04 The Woodlands Christian
53 Barganier, Isaiah 6’05 Churchill Fulshear
54 Sigona, Vincent 6’00 Plano Prestonwood
55 Clark, Micah 6’06 Lancaster
56 Bennett, Khaden 6’04 South Grand Prairie
57 Millender, Ke’Mauri 6’00 Clear Brook
58 Oday, Donovan 6’02 Mansfield Timberview
59 Brooks, Jaelyn 6’04 Round Rock
60 Elshakery, Belal 6’08 Spring Creek Academy
61 Washington, Jared 6’02 Mansfield Timberview
62 Weaver, Chendall 6’02 Mansfield Timberview
63 Frank, Trevor 5’11 Katy Paetow
64 Davis, Tyree 6’06 Pearland Dawson
65 Ford, CJ 6’02 Duncanville
66 Pouncy, Kaleb 6’06 Humble Atascocita
67 Thrower, Josh 6’06 McKinney Christian Academy
68 Owens, Xavier 6’05 Pasadena Grace Christian
69 Jackson, Avery 6’02 Frisco Memorial
70 Taylor, Antwan 6’05 Killeen Harker Heights
71 Robinson, Brody 5’10 Houston Christian
72 Carter, Aaron 6’02 Richardson
73 Henderson, Colby 6’03 Episcopal School of Dallas
74 Dow, Kendall 6’02 San Antonio Johnson
75 Jones, Seth 6’00 Dickinson
76 Haire, Justin 6’06 Sulphur Springs
77 Bryant, Marcel 6’07 Round Rock Cedar Ridge
78 Jones, Isaiah 6’04 Dallas Faith Family
79 Hill, Elijah 6’06 Houston Madison
80 Alexander, Kendall 6’05 McKinney Boyd
81 Singleton, Allen 6’00 Clear Springs
82 Hunter, Pierre 6’01 Dallas Madison
83 Elkinton, Sean 6’07 Crosby
84 Smith, Luke 6’06 Flower Mound Marcus
85 Calloway-Brown, Jayden 6’08 iSchool Academy
86 Henderson, Kyron 6’07 Dallas Kimball
87 Brown, Nazir 6’01 Coppell
88 Turner, Jamir 6’05 Fort Bend Ridge Point
89 Waring, Joseph 6’06 Georgetown
90 McKnight, David 6’03 Waco La Vega
91 Williams, Christopher “CJ” 6’07 North Crowley
92 Miller, Reese 6’02 Round Rock
93 Etumnu, Bryan 6’05 Fort Bend Kempner
94 Henderson, Chase 6’00 Birdville
95 Hobbs Jr., Autavious 6’00 Garland Naaman Forest
96 Evans, CJ 6’01 Killeen Harker Heights
97 Woodson, Dariyus 6’07 Baytown Goose Creek Memorial
98 Williams, Willie 6’05 Spring Westfield
99 Wright, Kenton 6’03 iSchool Academy
100 Perales, Shane 6’00 Somerset
101 Jett, Nick 6’02 Frisco Heritage
102 Ramirez, Joey 6’02 Spring Creek Academy
103 Zenon, Jakob 6’05 Trophy Club Byron Nelson
104 Walton, Kyron 6’07 Richland High School
105 Hardenburg, Luke 6’06 Dallas Highland Park
106 Foster, Isaiah 6’00 Frisco Memorial
107 Goodman, Dorien 5’09 Lancaster
108 Smart, Kaden 6’01 Hutto
109 Kirk, Xavier 6’01 San Antonio Warren
110 Brown, Eric 6’02 Cibolo Steele
111 Westbrook, Jacari 6’04 Dallas Pinkston
112 Johnson, Makel 6’07 Center
113 McClure, Thatcher 6’07 McKinney
114 Gaston, Caleb 6’05 San Antonio MacArthur
115 Franklin, Devyn 6’07 Waxahachie
116 Froe, Dayvaughn 6’04 Katy
117 Gibson, Miles 6’05 Allen
118 Hicke, Zane 6’05 Flower Mound Marcus
119 Thomas, Bryan 6’06 North Crowley
120 Livingston, Silas 5’08 San Antonio Cole
121 Martinez, Xavier 5’11 San Antonio Antonian
122 Loofe, Chris 6’09 Leander
123 Whybrew, Tyson 6’05 Pflugerville Weiss
124 Blackmore, Trey 6’02 San Antonio Cole
125 Whitmore, Justin 6’07 Garland Naaman Forest
126 Vincent, Devin 6’01 McKinney
127 Sykes, Daniel 6’00 Birdville
128 Garcia, Kevin 6’04 San Antonio Wagner
129 Jones, Ben 6’05 Austin St Stephen’s
130 Yakubu, Camelo 6’04 Churchill Fulshear
131 Laczkowski, Tate 6’08 Dallas St Marks
132 Pearre, Josh 6’03 McKinney North
133 Peart, Jesse 6’05 Boerne Champion
134 Diallo, Ibrahima 6’01 Little Elm
135 Anderson, Nick 6’01 Clear Creek
136 Akinrelere, Sam 6’02 iSchool Academy
137 Banks, Prince 6’02 Waxahachie
138 Christmas, Conlie 6’02 Fort Bend Ridge Point
139 Goodman, Jaleen 5’09 Humble Summer Creek
140 Hill, Jevon 6’09 Houston Legacy School
141 Holcombe, Aerik 6’04 Houston Westbury Christian
142 San Miguel, Aaron 6’02 San Antonio Jefferson
143 Johnson, Hudson 6’00 Round Rock Stony Point
144 Yarbrough, Rodrick 6’02 RWG Stem Academy
145 Johnson, Jaylon 6’01 Humble Summer Creek
146 Jones, Mason 6’04 Keller Central
147 Lawson, Marcette 6’06 Denton Ryan
148 Tamakloe, Kelvin 6’08 Spring Creek Academy
149 Williams, Deon 6’06 San Antonio Brennan
150 Roberson, V’zarion 6’01 Waxahachie
151 Igiehon, Nehikhare 6’07 Schertz Clemens
152 Mastelovic, Vojin 6’08 Spring Creek Academy
153 McManus, Conor 6’04 Austin Westlake
154 Clark, Preston 6’07 Austin Westlake
155 Crosby, Braylon 6’00 Mansfield Timberview
156 Coleman, Avant 6’00 Baytown Goose Creek Memorial
157 Epes, Logan 6’03 Dallas Bishop Lynch
158 Francis, Jack 6’02 Austin Anderson
159 Goings, Josh 6’00 Salado
160 Niemann, Michael 6’00 Frisco Wakeland
161 Francis, Joemori 6’05 Hutto
162 Ferrell, Alex 6’01 Clear Creek
163 Evans, Taliek 6’04 Pearland Dawson
164 Nathaniel, William 6’05 San Antonio East Central
165 Eyman, Marc 6’03 San Antonio Christian
166 Obaseki, Elijah 6’07 Plano John Paul
167 Booker, Corrie 5’10 Arlington Seguin
168 Martinez, David 6’01 Humble Atascocita
169 Sohn, Daniel 6’06 Aledo
170 Romanelli, Nic 6’01 Spring Creek Academy
171 Young, Ernest 6’00 Wichita Falls Hirschi
172 Sylvestre, Jivenson 6’04 Austin Northeast
173 Jumawan, Landyn 6’04 Humble Atascocita
174 Macaulay, Cooper 6’04 Little Elm
175 Davis, Trey 6’01 North Crowley
176 Longoria, Joe 6’05 Home School
177 Lino, Jackson 6’06 Arlington Seguin
178 Kabanga, Noel 6’04 Euless Trinity
179 Johnson, Angel 6’01 Humble Atascocita
180 Jagwan, Deshawn 6’06 Dallas Woodrow Wilson
181 Bradshaw, Christian 6’03 Clear Brook
182 Burton, Kasai 5’10 Sherman
183 Holmes, Antwone 6’03 El Paso Chapin
184 Ford, Darren 6’06 San Antonio Veterans Memorial
185 Ertan, Eren 6’06 San Antonio Cornerstone
186 Batiste, Wilson 6’03 Fort Bend Ridge Point
187 Justice, Jason 5’09 Cedar Hill
188 Collier, Adonijah 6’04 Home School
189 Bahr, Blake 6’02 Keller
190 Gonzales, Antwone 6’00 Killeen Shoemaker
191 Muttilib, Jamil 6’05 Cypress Ridge
192 Napoleon, Keshaun 6’06 San Antonio Lee
193 Teague, Devin 5’11 Carrollton Newman Smith
194 Twa, PJ 6’03 McKinney Boyd
195 Walley, QueVon 6’00 La Porte
196 Whitaker, Christion 6’06 Kennedale
197 Washington, PJ 6’05 WT White
198 Hughlett, Landen 6’02 iSchool Academy
199 Black, Kamayua 6’06 Dallas Skyline
200 Lewis, Matthew 6’01 Fort Bend Ridge Point
201 Holifield, Andrew 6’06 Beaumont Westbrook
202 Lee, Zach 6’05 Fort Worth Young Mens Academy
203 McNelkan, Justin 6’01 Arlington Grace Prep
204 Moore, Bennett 6’02 Lake Travis
205 Mason, Jarmaine 5’11 Pflugerville Weiss
206 Williams, Xavier 6’00 Plano
207 Davis, Jordan 6’03 Waxahachie
208 Roberts, Mikhali 6’05 San Antonio Churchill
209 Ryan, Grayson 6’04 The Colony
210 Norris, Andre 6’04 Arlington Martin
211 Rincon, Joseph 6’01 San Antonio Jefferson
212 Villarreal, Cris 5’09 San Antonio McCollum
213 Wagner, Mike 5’11 Austin Anderson
214 Estis, Ben 6’01 Southlake Carroll
215 Burdick, Braxton 6’05 Boerne Champion
216 Ali, Ziyan 6’02 A&M Consolidated
217 Bene’, Nick 6’04 Forney
218 Adams, Jackson 6’04 San Antonio Reagan
219 Johnson, Ben 6’00 Dallas Jesuit
220 Rasberry, Colby 6’01 Cypress Ranch
221 Miller, Connor 6’03 Humble Atascocita
222 Steele, Jackson 6’03 McKinney
223 Swoboda, Jacob 6’02 Cedar Park
224 Halliburton, Elijah 6’01 San Antonio FEAST
225 Paul, Rocco 6’02 Frisco
226 Valentino, Eli 6’04 Argyle
227 Davis, Josh 6’02 Grapevine Faith
228 Wujek, Mason 6’07 Frisco Memorial
229 Windsor, Hayden 6’07 Pearland Dawson
230 Fernandez, Eddie 6’01 San Antonio Wagner
231 Howell, Tre 6’01 Richardson
232 Lopez, Adam 6’06 Richardson Lake Highlands
233 Skopal, Austin 6’01 Leander Rouse
234 Davis, Jahyden 6’02 The Colony
235 Aungst, AJ 6’01 Humble Atascocita
236 Berry, Isaac 6’04 Little Elm
237 Graham, Thomas 6’06 Fort Bend Travis
238 Page, Austin 6’07 Episcopal School of Dallas
239 Pebley, Joe 6’08 Fort Worth All Saints Episcopal
240 Rawls, Lance 6’06 McKinney Boyd
241 King, Carson 6’05 Round Rock Westwood
242 Justin, Norris 6’05 Cypress Ranch
243 Jessen, Grant 6’05 Prosper Rock Hill
244 Scott, Daeveon 6’01 Keller Central
245 Bossinakis, Alex 6’03 Fort Worth Christian
246 Friday, Bryce 6’00 Leander Vandegrift
247 Moran, Kyle 6’01 Richardson Lake Highlands
248 Nonol, Jepherson 5’04 Cypress Park
249 Whitten, Chris 6’01 Wichita Falls Hirschi
250 Whitten, Jaeden 6’01 Wichita Falls Hirschi
251 Lyons, Tosh 6’07 Clear Brook
252 Rane, Devank 5’07 Coppell
253 Wagner, Camp 6’05 Dallas Highland Park
254 Wallace, Mason 6’03 Converse Judson
255 Reid, Cole 6’09 Waco Midway
256 Oprea, Corvin 6’04 Dallas St Marks
257 Kreeland, Avery 5’10 Lubbock Estacado
258 Guerra, Aiden 5’11 Corpus Christi Veteran’s Memorial
259 Carswell, John 5’07 Houston Yates
260 Smith, Bruce 6’06 Dallas Lincoln
INJ Davis, Brice 6’07 Dallas Bishop Lynch
INJ Engels, Zach 6’04 Round Rock Westwood
INJ Williams, Jordan 6’02 Houston Second Baptist